Oyun indir » STRATEJI OYUNLARI » C&C Red Alert 3 Premier

C&C Red Alert 3 Premier

Поле названия
C&C Red Alert 3 Premier
Качество
Platform: PC
Tarih: : Ocak 31 2013
Boyut: 12.69 GB
Indirme: [xfgiven_indirme] [/xfgiven_indirme]
Command & Conquer: Red Alert, Soğuk Savaş çizgi film stili estetiği ve aksiyon dolu gerçek zamanlı stratejiyi birleştirmesiyle doksanların ortalarından beri en iyi PC oyun serilerinden birisi. En son sürüm olan Red Alert 3 de, serinin çizgisinden sapmıyor ve hatta ses ve grafiklerde iyileştirmeye gidiyor. Demo oyunda üç adet öğretici başlangıç görevi ve NATO ve Sovyetler için bir adet görevi tamamlıyorsunuz. Bu görevleri tamamladığınızda, oyunun tam sürümünün sizin için ideal olup olmadığı hakkında fikir sahibi olacaksınız.
Red Alert 3’te aynı önceki sürümlerde olduğu gibi Müttefikler Sovyetler Birliği’ne karşı savaşıyor ve bu oyun nükleer silahları ve zaman yolculuğunu içeriyor. Bu oyunda yeni eklenen bir grubu size tanıtan kısa bir film izleyeceksiniz, bu yeni grup ise oyuncuların kullanabilecekleri veya karşılarına alabilecekleri yeni bir güç. Hedefi dünyaya hükmetmek olan, Japonya’dan ilham alan Doğan Güneş İmparatorluğu.
Red Alert 3, geçen yıl Tiberium Wars oyununda kullanılan aynı 3D efektleri ve grafikleri kullanıyor. Fakat, grafiklerdeki iyileştirmeler ve bazı birlikler ve araçlarda yapılan değişiklikler dışında, Red Alert 3 önceki versiyonlara göre çok büyük farklar içermiyor. Evet, sesler ve grafikler daha iyi, fakat oyunun oynanışı genel olarak aynı – fakat bu, tüm zamanların en çok sevilen ve en iyi oyunlarından biri için çk da kötü bir durum değil.


00
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
spahov
spahov Administrators 7 Mart 2021 23:49
tretretrefgfdsgfds gfdgs
spwwwq
spwwwq 7 Mart 2021 23:52
fdsgdgdfsddsa